Obserwatorzy

Google+ Followers

środa, 10 lutego 2016

1. MATRAM - "sprawczyni" powstania tego bloga ;)


  Witam wszystkich serdecznie :)

   MATRAM, to właśnie ona od dłuższego czasu namawiała mnie do założenia bloga. Nie byłam  do końca przekonana ( i chyba nadal nie jestem :P ), czy to dobry pomysł. Zawsze wolałam mówić, niż pisać, więc moje blogowe wpisy będą krótkie i zwięzłe. Czas pokaże, czy z tej mąki będzie chleb. W tym miejscu chciałabym podziękować MATRAM za wszelką pomoc i cierpliwość w tłumaczeniu co, z czym tu się "je" :) 

   W kolejnych wpisach przedstawię plany na 2016 r., tegoroczne hafty i postępy w ich tworzeniu oraz galerię swoich dotychczasowych prac.

7 komentarzy:

 1. Twoje prace aż się proszą by pokazać je gdzieś dalej niż "tylko" na fb!
  Owszem - może niektórych to zdziwi - ale istnieje świat poza fejsbukiem :D hehe
  Blog prezentujący galerię Twoich Haftów z pewnością bardzo szybko zyska dużą popularność i stałą rzesze czytelników/obserwatorów :)
  Poza tym nie taki blog straszny jak go malują - dasz radę! :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obstawiałabym raczej obserwatorów niż czytelników, bo rozpisywać to się tu raczej nie będę (przynajmniej na razie) ;)
   Dzięki za pocieszenie :D

   Usuń
 2. Cieszę się,że dołączyłaś do grona blogowiczek. Teraz będę mogła spokojnie podziwiać Twoje piękne prace. FB nie zawsze mam czas odwiedzić.

  OdpowiedzUsuń
 3. Witaj Agnieszko wsrod blogujacych :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami milion slow mozna zastąpić jednym zdjęciem. Ja tez nie mam drugi do pisania a blog towarzyszy mi od kilku lat. Powodzenia na "nowej drodze życia " ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. A wiec witamy w blogosferze! Wielu ciekawych wpisow i wiernych czytelnikow :)

  OdpowiedzUsuń